• Цената е намалена.
  • Свеж
Светилки drl Дење Работи Светло бел ден за Мерцедес Бенц W212 E Класа E180 E200 E260 E320 E400 2014 2015 Автомобил Стил Хром Маска

Светилки drl Дење Работи Светло бел ден за Мерцедес Бенц W212 E Класа E180 E200 E260 E320 E400 2014 2015 Автомобил Стил Хром

 
DEN 6191.04
DEN 6191.00

Стока
Во продавницата


Светилки drl Дење Работи Светло бел ден за Мерцедес Бенц W212 E Класа E180 E200 E260 E320 E400 2014 2015 Автомобил Стил Хром Маска
Ние ќе пишува ниска вредност на фактура да им помогне на купувачите плаќаат помалку данок.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни
Ве молиме љубезно ве молиме да не информирате на точни вредност на фактура
*Ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум ние го цениме вашиот позитивни повратни информации и целосна 5 ѕвезди продавачот рејтингот.
*Ве молиме контактирајте со нас веднаш, Ако имате било какви прашања.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ја процесираме вашата нарачка во рок од 1 работен Дена ако нареди информации и плаќање избришани.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса .
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Општо земено, ние брод на овој објект од страна на вашиот назначени express, освен на определени изразат не може да брод оваа точка.
ние ќе совети друг express до вас преку е-маил, и промена на изразат ако нема одговор 1 ден по е-пошта.
8. Време На Испорака :
Посебна забелешка : ако имате било какви посебни Барања,можете да Напишано во Забелешките кога цел,
и најдобро ни даде вашата emai или други контакт начин,ако има било каков проблем,ние можеме да ве контактираме.
Ако ви треба ни да се испрати на парцела од експрес начин, ве молиме љубезно ве молиме да ја проверите вашата адреса за е Оддалечена област или не.
Ако не можете да знаете дали вашата адреса за е Оддалечена област или не е , ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ако најдете на превозот цена на вашата земја е скапо,
ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се прилагоди на најдобар превозот цена за вас.
1. 14 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа се смета користи.
НИЕ НЕМА ПРАШАЊЕ ШТО ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ ИЛИ ЗАМЕНА.
НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број.
специфична причина за враќање, и вашата цел број.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба.
и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени.
ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.


Карактеристики на производот

Емитуваат Боја:
бела, бела и жолта
E200-Година:
2014,2015
Материјал Тип:
Хром, ABS пластика & LED
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Бренд Име:
FASTKAS
Тип На Објект:
Ден Светлина
Име На Модел:
Светилки drl-W212
Специјални Функции:
Дење Работи Светлина, светилки drl
Напон:
12V
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
2kg
Мерцедес-Бенц Модел:
E200
Водоотпорен:
IP67 оценет вода и прашина печат
Примена:
Дење Работи Светлина, светилки drl
Гаранција:
Yes
ОДГОВАРА ЗА:
Мерцедес Бенц W212 E Класа E180 E200 E260 E320 E400 2014 Година 2015 Година
Модел:
Само Бели светилки drl
модел б:
бела светилки drl + Жолта Turing Сигнал Светлина

Поврзани производи