• Цената е намалена.
  • Свеж
LED Табела Светилка Lumineux LED Деко Мебел трговија на Големо Factopry Директна Продажба Бар Мебел во Собата D14*H19cm Бесплатен Превозот 100pcs/Многу

LED Табела Светилка Lumineux LED Деко Мебел трговија на Големо Factopry Директна Продажба Бар Мебел во Собата D14*H19cm Бесплатен

 
DEN 91200.00

Стока
Во продавницата

Ве молам само кажете ни ги вашите идеи и ние ќе ви помогнат да ги извршуваат своите идеи во совршена објект.
(2) Дизајн и да се создаде нови калап за клиентите,OEM/ODM цел прифатливо
(3) Вашите барања ќе бидат одговорени во рок од 24 часа
(4) Олово Време : 3-5 дена за примерок,15-20 дена за рефус цел,Тоа ќе зависи од количината и дизајн за рефус цел
(5) условите за Испорака : Екс-Дела, ФОБ, CIF, ЦФР и така натаму
(6) Pakaging детали : Тра Картон/ Картон +Боја Кутија /Картон + Дрвена Рамка/ Картон+ Според условот на купувачи
(7)за Испорака Метод : Преку Море/по курир/од воздух,Сето тоа зависи од клиентите (8) начин на Плаќање : T/T,LC,Western Union,Трговија Уверување и да се Обезбеди Плаќање (9) Гаранција : 1 година ДОВЕДЕ и 2 години ЈП Домување најчесто поставувани ПРАШАЊА
Она што материјалот се користи за надвор од LED производи?
Полиетилен (PE) е најчесто се користат пластични полимер за надвор од нашите LED производи. Енергија е испратена преку индуктивен спојување на електричен уред, кој потоа може да се користат енергија за полнење на батериите или да ја стартувате вашиот уред.
Можете да платите за калапи за провизии и сопствени мувла со yourselfe или можеме да соработуваат на лиење.
Skybess фабрика поседува напредни ротациона лиење опрема, ротациона лиење работилница, LED осветлување тест работилница и Собранието работилница.
Можете да го направите дизајн за нас?
Да,имаме professinal тим има богато искуство во калапи дизајн,осветлување систем за развој и производство.
Како можам да знам дали објектот е целосно наполнета?
На индикатор светлото ќе биде црвено кога се полни, и да стане сина кога целосно наполнета
Дали постои гаранција политика?
Сите LED производи што се продаваат се опфатени со 12 месеци гаранција и отворени од датумот на купување на вашата фактура.Ако вие сте многу итно да добиете цена, ве молиме да ни се јавите или да ни кажете во вашиот e-mail, така што ние ќе однос на вашето барање приоритет. LED Лента мебел/ бар табела/ бар столица/ Бар Counter
7.
Колку долго може да се очекува да се добие примерок/ сад?
Примерок олово време : 3~5 работни дена. LED Отворено декоративни објект
Нашите Услуги
(1) 100% проверка пред испорака, долго време горат-во тест.
Каков вид на плаќања не те прифати?
Ние прифаќаме банкарски трансфер, Western union
Кога можам да добијам цена?
Ние обично понуда во рок од 24 часа откако ќе го добиете вашето пребарување. LED Cube Светлина/ Коцка Седиште
3. LED Цвет Тенџере
6. Со одличен менаџмент и технички тим, И ОЕМ &ODM наредби од вас се добредојдени.
Она што не Водоотпорен Степен IP68 Значи?
Повеќето од нашите производи имаат Водоотпорен Степен IP68, што значи дека тие се полни водоотпорен.
Power-On ("црвеното")
Моќ-ИСКЛУЧУВАЊЕ : ("црни")
Осветленоста Контрола : Brightness
Контрола на брзината : "Блиц", "Strobe", "Исчезнат" или "Мазна мо
Режим на блиц : промена на 7 colorus
Strobe режимот на блицот (бела)
Исчезнат на владата : трепкачко 7 бои
Мазна режим : бавна промена на целиот спектар на бои
Боја копчиња : директен избор на бои
Сите 16 бои променливи
ПРЕДВОДЕНИ од Модулот&Батеријата&Додатоци :
Сертификат :
Други Достапни големини за вашиот референца :
Пакување & Испорака
За рефус со цел : Брод од страна на морето
За Примерок цел : брод од страна на воздух/по курир/од страна на морето,зависи од купувачот
Компанијата Информации
Skybess Техника започна led мебел производство од 2007 година, е професионална производител на осветлената мебел и отворено слободно време мебел, актуелните производи до повеќе од 150 предмети, што се совршени за градина декорација, Дома, настани, Страни, барови, ноќни клубови, хотел, канцеларија и слично. Европа, Австралија, Северна Америка, Русија, се на главниот пазар. LED Мраз Кофа
5.
Како можам да добијам примерок за да се провери вашиот квалитет?
По цена потврда,можете да поставите еден примерок цел.


Карактеристики на производот

Тип:
бар мебел
Специфични Употреба:
бар во собата
Општа Употреба:
Комерцијални Мебел
Стил:
Модерен Минималистички
Употреба:
Комерцијални
is_customized:
Yes
Изглед:
Модерна
Инсталација:
Автономни
Укината:
No
Број На Модел На:
SK-LF04
Материјал:
Пластични
осветлените:
Yes
Име на производ:
LED Табела Светилка Lumineux LED Деко Мебел
Техника:
Ротациона Лиење
Материјал:
LLDPE
Батеријата:
Батерија 500Mah литиум батерија
Led боја:
16 боја се менува,4 промена на режими, со далечински управувач
Осветлување:
SMD 5050 Супер-светли LED
Далечинска Контрола:
24 КЛУЧЕВИ
Додатоци:
Далечински Управувач,Индуктивни полнач
Сертификат:
CE,ROSH,FCC,MSDS
По услуга:
1 година ДОВЕДЕ и 2 години ЈП Домување

Поврзани производи