• Цената е намалена.
  • Свеж
Моден earring бои 1 Пар 1.2*6*4/10мм хируршки Нерѓосувачки Челик скок топката уво пирсинг tragus

Моден earring бои 1 Пар 1.2*6*4/10мм хируршки Нерѓосувачки Челик скок топката уво пирсинг tragus

 
DEN 138.72

Стока
Во продавницата


*Детали
1.meterials : хируршки нерѓосувачки челик
2.1 Пар/многу боја како на сликата покаже засвири !
3.Тип : tragus прстен
4.цена : фабрика цена
5.парична казна или мода : мода и казна
6.одговараат : унисекс
7.стил : скок топка
8.големина на : 1.2*6*4/10мм
9.Место на Потекло : Кина (Копно)
10.испорака време : 7-15days
11.Голем за да може да се прифати
12.пакување(најава) :
а) сребрена 1 Pair/многу
б) црна 1 Pair/многу
в) злато 1 Pair/многу
* Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.


Карактеристики на производот

Метална боја:
сребрена, црна, златна
Бренд Име:
TGEOR
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
Т-П-003
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
сребрена,црна,златна
Обликот:
Круг
materical:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
топката спајк
is_customized:
Yes
Материјал:
Никој

Поврзани производи