• Цената е намалена.
  • Свеж
10P-SDN JST CONN ДОМУВАЊЕ SDN 10POS 3.96 MM Конектори терминали куќишта нови делови

10P-SDN JST CONN ДОМУВАЊЕ SDN 10POS 3.96 MM Конектори терминали куќишта нови делови

 
DEN 7680.00

Стока
Во продавницата


Дел NO : 10 P-SDN
MOQ : 500pcs


Карактеристики на производот

Бренд Име:
GRTMC
Број На Модел На:
10P-SDN

Поврзани производи