• Цената е намалена.
  • Свеж
SY 1pc Висок Квалитет Метал Долго 150MM Shisha Наргиле Јаглен Маша Со Фолија Удар Помине Јаглен Клипови Заклучување Маша

SY 1pc Висок Квалитет Метал Долго 150MM Shisha Наргиле Јаглен Маша Со Фолија Удар Помине Јаглен Клипови Заклучување Маша

 
DEN 143.52
DEN 129.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Обликот:
Директно Тип
Бренд Име:
SY
Материјал:
Метал
Техника:
огледало
боја:
Сребро.
Материјал:
Метал
Тежина:
about 40g
Должина:
about 15cm
Ширина:
за 15mm
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Функција:
висока температура
Пакување:
OPP вреќа
Advatage:
Имаат во парк
Обликот:
Директно Тип

Поврзани производи