• Цената е намалена.
  • Свеж
BENETECH Дигитален Звук Ниво Метар GM1351 Decibel Logger Тестер 30-130dB Бучава во Децибели LCD Екран Noisemeter

BENETECH Дигитален Звук Ниво Метар GM1351 Decibel Logger Тестер 30-130dB Бучава во Децибели LCD Екран Noisemeter

 
DEN 796.80
DEN 637.00

Стока
Во продавницата


Дигитален Звук Ниво Метар GM1351 Decibel Logger Тестер 30-130d B Бучава во Децибели LCD Екран Noisemeter
Ве молиме имајте во предвид :
Батеријата не inlcuded.
Пакување листа :
1*Дигитален звук ниво метар
1*англиски maual
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по имаме успешно примено вашето плаќање.
3. Ние нудиме редовни Пост Воздух Mail и да се постави бесплатен превозот методи.
4. Бидејќи трговијата се транснационални, како и воздухопловната е најевтиниот превозот метод, тоа ќе биде потребно долго време за испорака. Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме изберете ја Изразат и да ја плати таксата.
5. Ние не сме одговорни за вашите Царина.
1. Ако предмети се наоѓаат во лоша состојба кога се примени, ве молиме контактирајте со нас слободно. Ние може да се вратат парите или да се препратат на нови една за вас.
2. Ако не сте задоволни со производот, бидејќи на личен избор, може да се врати кај нас во рок од 7 дена. Вие треба да се обрне на товар.
3.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
1.12 месеци гаранција
2.Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објект или со квалитет проблем,ве молиме контактирајте со нас,ние може да понуди враќање или ја гаранција но, ве молам да понуди докази за да се покаже проблемот активно.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
GM1351
Објектот:
дигитален звук ниво метар
Accuacy:
+/-1.5 db
Фреквентен Опсег:
31.5 Hz~8.5 KHz
Резолуција:
0.1 dB
Примерокот го оценувате:
2 пати/втор
LCD заднинско осветлување на екранот:
Yes
Data Hold:
Yes
Напојување:
9V батерија(Не се вклучени)
Автоматско исклучување:
Yes

Поврзани производи