• Цената е намалена.
  • Свеж
Оригиналниот проектор Крушка Светилка BL-FP230D СП.8EG01GC01 за OPTOMA EX612 EX610ST DH1010 EH1020 EW615 EX615 HD180 HD20 HD20-НН HD200X

Оригиналниот проектор Крушка Светилка BL-FP230D СП.8EG01GC01 за OPTOMA EX612 EX610ST DH1010 EH1020 EW615 EX615 HD180 HD20 HD20-НН

 
DEN 2016.00

Стока
Во продавницата


светилка модел : BL-FP230 D
моќност : P-VIP 230/0.8 E20.8 (230 W)
се работи за Optoma проектори : EX612 EX610 ST DH1010 EH1020
EX615 EW615 HD180 HD20 HD20-НН HD200 X
животен век : прибл. 2000-3000 часот, нови проектори до 4000+часот
цена за 100% нови оригинални светилка како photoes, најдобар квалитет.
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА!


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
BL-FP230D
Место на Потекло:
Пекинг, Кина (Копно)
Тип:
нови оригинални Светилка
is_customized:
Yes

Поврзани производи