• Цената е намалена.
  • Свеж
0.07 JBCDL 4 парчиња/Многу Фабрика Цена со Врвен Квалитет рачно изработени Eyelash Продолжување Пресадена Природни навивам Шминка Бесплатен Превозот

0.07 JBCDL 4 парчиња/Многу Фабрика Цена со Врвен Квалитет рачно изработени Eyelash Продолжување Пресадена Природни навивам

 
DEN 1024.80
DEN 881.00

Стока
Во продавницата


1 lot = 4 коцки Дебелина : 0.07 Навивам : JBCDL Должини : Pls изберете должини ви треба.
Ако ви треба повеќе од 10 случаи ,цената е подобро ( $3.99/случај ) може да се купи преку линкот подолу :


Карактеристики на производот

Навивам:
J, B, C, D, L
Дебелина:
0.07 mm
Должина:
8mm 10mm 12mm 14mm, 9mm 11mm 13mm 15mm, 8mmx4trays, 9mmx4trays, 10mmx4trays, 11mmx4trays, 12mmx4trays, 13mmx4trays, 14mmx4trays, 15mmx4trays, Mixed x4trays
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Трепки Terrier:
Други
Лажни Eyelashe Должина:
над 1,5 см
Лажни Eyelashe Тип:
Други Лажни Трепки
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Број На Модел На:
#M-01
Лажни Трепки Стил:
Други
Големина:
12 lines/pc
Количина:
4 парчиња/set
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса
Бренд Име:
Genielash
Навивам:
C
Должина:
8/10/12/14mm
Дијаметар:
0.07
Материјал:
mink
Тип На Единица:
4pcs/многу

Поврзани производи