• Цената е намалена.
  • Свеж
100PCS 12MM Мали Димензии Тетоважа Мастило Чаши+Тетоважа Мастило Носителот Пигмент Капи Тетоважа Пиштол Комплет Мастило Тетоважа Accesories

100PCS 12MM Мали Димензии Тетоважа Мастило Чаши+Тетоважа Мастило Носителот Пигмент Капи Тетоважа Пиштол Комплет Мастило Тетоважа

 
DEN 403.20
DEN 383.00

Стока
Во продавницата


Ви благодариме за повлекува од Buy4now Телото Уметност Продавница
Брод од страна на Кина Пост Воздух Mail, треба да се земе повеќе од 30 работни дена за испорака. Ако сакате да ја добиете вашата цел побрзо, ве Молиме изберете DHL, или ЕМС Експрес Сервис. Благодарам многу!
100 PCS 12 MM Мали Димензии Тетоважа Мастило Чаши+Тетоважа Мастило Носителот Пигмент Капи Тетоважа Пиштол Комплет Мастило Тетоважа Accesories
Опис На Производот :
100% Сосема нов и висок квалитет
Висок квалитет, одлична издржливост. Професионални алатки за тетоважа. Пакет се Вклучени : 100 X12 MM+1 Xtattoo мастило носителот
Слика Шоу
Постојат некои prodcuts може исто така како
Услови за Продажба
Ние продаваме производи во целиот свет, и означете ги како Подароци или Примероци со реална вредност, и таму може да биде Царинската Такса arised кога тие одат преку царинската испостава, не се подобни да ве известам во однапред, ве молиме имајте во предвид моменталната Политика на Царинење во вашата земја.
Како да се предмети себе, вие сте исто така задолжени да се забележи дали тие се importable ставки на вашиот земји, ако НЕ, ве молам НЕ ставајте цел на нив, ние со ова да ве извести дека сте имајте на ум тоа однапред пред шопинг!
Начин на плаќање
Ние го прифатат плаќање методи кои се на располагање на aliexpress.com како кредитна картичка
(VISA,MASTERCARD), офлајн плаќање (Банкарски Трансфер и Western Union), можете да изберете кој и како може да се направи.
Услови & Услови(ЧПП)
7 дена се Врати&Размена Политика-датум откако ќе се пријавите во пакетот.
(1)Барање за врати или разменува предмети :
За објектите што сакате да се направи замена, ќе треба да плаќаат за превозот се наплаќаат во рок од 7 дена откако ќе добиете предмети.
(2) Мојот врати беше обработени, но јас не бев вратени мојот испорака полнење?
Превозот се неповратни, освен кога сме направиле превозот грешка
(3) сакам да се врати или размена на мојот купување! Она што можам да направам?
Ако не сте 100% задоволни со нашите објекти. Може да се врати или размена вашиот item(s) за целосно рефундирање во рок од 7 дена од денот ќе потпише пакет. Но, вие треба да се обрне на враќање е превозот надомест на свој.
Ве молиме контактирајте со мене пред да брод парцела.
Поштенски и Превозот политика
(4)Ние ќе брод предмети да ви 1-2 работни дена по приемот на вашата исплата.
со регистрирани воздухопловната, а ние ќе ви испратиме следење на број ние брод на предмети, ве молиме известете тоа. Обично, тоа трае 3-4 недели за да повеќето земји како in Oceania, Блискиот Исток, земји во европа и Северна Америка(со исклучок на САД преку E-пакет од по 15-20 дена) Додека тоа трае толку долго како 30-35 работни дена во други земји како in Africa и Јужна Америка, ве молиме известете тоа.
(5)Ако би сакале побрзо превозот метод, ти е дозволено да плаќаат екстра превозот надомест за Изразуваат(како на курирската служба DHL,UPS-от, EMS и Fed EX).


Карактеристики на производот

Тип:
Тетоважа accesories
Бренд Име:
EZ
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
Тетоважа мастило првенство
Име:
Тетоважа мастило првенство+Тетоважа Мастило Носителот
Количина:
100pcs
Функција:
За Тетоважа Пиштол Игла Мастило Совети
Големина:
12mm
боја:
Бела
Материјал:
Пластични
точка законик:
Нови
други големина:
8мм,12mm,15mm
is_customized:
Yes

Поврзани производи