• Цената е намалена.
  • Свеж
1x Тиква во Облик на Чаша Чај Поставите E-1* 20fl.оз 600ml Топлина-Отпор Teapot+6* 30ml Чаши+1*Потоплите

1x Тиква во Облик на Чаша Чај Поставите E-1* 20fl.оз 600ml Топлина-Отпор Teapot+6* 30ml Чаши+1*Потоплите

 
DEN 1840.32
DEN 1583.00

Стока
Во продавницата

57 инчен/40mm ** Горниот Дијаметар : 1.5 инчен/140mm ** Нето Тежина : 8.оз 30ml Тиква Топлина-Отпор Двоен Ѕид Јасно Чаша Чај Кафе Чаши Сет Вклучуваат : ** 6 x 1.оз 30ml Тиква Облик на Топлина-Отпор Двоен Ѕид Јасно Чаша Чај Купот/Филџани ** 1 x Кристално Стакло Редовни Пентагон Teapot Потоплите 20fl. Ние го избере најсоодветниот превозот превозникот да брод вашата нарачка до земјата.оз 600ml Топлина-Отпор чисто Стакло Цвет Чај Тенџере во Облик на Тиква W/infuser ** 6 x 1. Ние веруваме дека сè може да се реши од страна на комуникација, а ние ќе се направат напори да им помогне да се справат со своите проблеми. ПОВРАТНИ информации, Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој кој има заврши трансакцијата и ни остави позитивен фидбек.97 инчен/50mm ** Надворешниот Дијаметар : 4. Повратни информации е едноставно она што ние ги извршуваат.оз 600ml Топлина-Отпор чисто Стакло Цвет Чај Тенџере во Облик на Тиква W/infuser ** 1 x Пакет Специфики : ** Тип : Teapots **Производ компонента : Капак+Внатрешен сад+Телото ** Боја : Јасна ** Материјал : Стакло ** Земја на Производство : Кина ** Капацитет : 20fl.38 инчен/35mm ** Нето Тежина : 1. Со цел да ви обезбеди најдобра услуга, ве молиме однесувајте се кон трансакцијата праведно.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
VOMOSSY
Материјал:
Стакло
Број на Корисници:
6
Технологија :
Прирачник дува ( рачно изработени )
Имајќи температура :
-20℃-150℃
Вклучени Teapot:
1 x 20fl.оз 600ml Топлина-Отпор чај тенџере
Вклучени Чаша Чај / Филџани:
6 x 1.01 fl.оз 30ml Тиква првенство
вклучуваат потоплите:
1 x потоплите
is_customized:
Yes
Стакло Тип:
borosilicate стакло
Карактеристики:
Топлина Отпорни На Стакло
Ве молиме имајте во предвид:
Ве молиме НЕ го мијат со машина за миење садови.
внимание:
Donot Употреба со Микробранова Печка печка итн.

Поврзани производи