• Цената е намалена.
  • Свеж
НОВИ LCD Екран Поправка на Дел за NIKON D40 D40X D60 D80 D200 за Canon 30D 5D Дигитална Камера Со Осветлување

НОВИ LCD Екран Поправка на Дел за NIKON D40 D40X D60 D80 D200 за Canon 30D 5D Дигитална Камера Со Осветлување

 
DEN 623.52
DEN 561.00

Стока
Во продавницата


Начин на Плаќање
Ние го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.
Изберете најзгодно за вас
Превоз :
Превозот : Кога ќе се плати во рок од 1-3 дена
Хонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 9-20 работни дена, трае подолго (околу 15-30 дена) во некои земји / региони
EMS : 7-10 работни дена
DHL / UPS / Федекс : 3-5 работни дена.
Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cm
Мерење 0.200 kg
Можете да му верувате :
Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!


Карактеристики на производот

Екран На Допир:
No
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Број На Модел На:
D40 D40X D60 D80 D200
LCD Комплет:
Yes
Компатибилен Бренд:
за nikon
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Луди RZX

Поврзани производи