• Цената е намалена.
  • Свеж
8 Инчи 203mm Дрво Ratchet Менгеме Дрво Клип DIY АЛАТКИ

8 Инчи 203mm Дрво Ratchet Менгеме Дрво Клип DIY АЛАТКИ

 
DEN 381.60

Стока
Во продавницата


Машини за Ratchet Менгеме Дрво Клип 8 Инчен 203 mm DIY АЛАТКИ
Должина : 8 инчи 203 mm
Клипот дебели 50mm предмети
Секој обид за 1 компјутер
СЛОБОДЕН БРОД НА СВЕТОТ!


Карактеристики на производот

DIY Материјали:
Електрични
Тип:
како опис
Примена:
како опис

Поврзани производи