• Цената е намалена.
  • Свеж
30pcs Злато Washi Лента Кина Големо За Декорација Производи

30pcs Злато Washi Лента Кина Големо За Декорација Производи

 
DEN 1699.20

Стока
Во продавницата


Добредојдовте на нашата продавница Сакате да имате среќен шопинг тука
Ние сме profesional фабрика Кина снабдувач со најниска цена и со највисок квалитет washi ленти, извозот на светот насекаде.
Разни модели, квалитетна и евтина цена.
Имаме цврсти бои во собата , точки дизајни сет ,цвеќиња дизајни сет, Божиќ дизајни во собата и пеперутка дизајни поставите и други дизајни.
Добредојдовте на вашиот најголемиот дел цел и мало цел.
Повеќе цел, повеќе попусти.
Цена : $24.00 Цена : $28.64 Цена : $16.00 Цена : $32.40 Цена : $16.00 Цена : $8.80


Карактеристики на производот

Тип:
селотејп
Селотејп Тип:
Еден Страна Лента
Број На Модел На:
A-001

Поврзани производи