• Цената е намалена.
  • Свеж
2 парчиња/многу Привремена Тетоважа Матрицата/Шаблон професионални Хена tatoo паста 2014 година нови Телото уметност, Сликарство Комплет материјали бесплатен превозо?

2 парчиња/многу Привремена Тетоважа Матрицата/Шаблон професионални Хена tatoo паста 2014 година нови Телото уметност, Сликарство

 
DEN 479.52

Стока
Во продавницата


2 парчиња/многу Привремена Тетоважа Матрицата/Шаблон професионални Хена tatoo паста 2014 година нови Телото уметност, Сликарство Комплет материјали бесплатен превозот
Pakage : 2piece x тетоважа матрицата
Внимание : Pls запомнете да ја напушти Број на Модел за нас!
Големина : 28*38cm
Подолу големина : 20*30cm


Карактеристики на производот

Тип:
Тетоважа матрицата
Број На Модел На:
TS01

Поврзани производи