• Цената е намалена.
  • Свеж
1x 6in1 Стакло Кунг фу Чај Поставите C - 300ml Чаша Чај Тенџере w/ Нерѓосувачки Челик Кисна + 4x Двоен Ѕид Слој Чај Првенство + Бамбус Чај Лента

1x 6in1 Стакло Кунг фу Чај Поставите C - 300ml Чаша Чај Тенџере w/ Нерѓосувачки Челик Кисна + 4x Двоен Ѕид Слој Чај Првенство

 
DEN 1658.40
DEN 1426.00

Стока
Во продавницата

оз 35ml рачно изработени Топлина-Отпор Двоен Ѕид чисто Стакло Чаши Чај / Филџани Вклучуваат : ** 4 x1.оз 35ml рачно изработени Топлинска Изолација Двоен Ѕид Слој чисто Стакло Чаши Чај / Филџани ** 1 x Пакет Специфики : ** Материјал : Стакло ** Капацитет : 1. Кина Рамен Лента / Phyllostachys Pubescens Бамбус Гонг фу Чај Служи Фах Табела ве Молиме Имајте во предвид : Како овој служат послужавник е изработен од природен бамбус, моделот може да биде различен, со слики на овој оглас. Замена или рефундирање ќе се направи по приемот врати објектот.94 инчен/100mm 4pcs 1.18 инчен/30мм ** Нето Тежина : 11.57 инчен/40mm ** Горниот Дијаметар : 2. КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС Кога имате било какви прашања во текот на трансакцијата, ве молиме да бидат слободни да контакт. Во секој случаи, купувачите плаќаат за превозот на свој трошок да се вратат на производи за замена или рефундирање, продавачот се плати за resending такса. Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 1-2 дена кога целосна уплата и потврди.ОПРЕДЕЛУВАЊЕ Чај Set-10fl. Ве молиме контактирајте со нас на кој било побарување во врска со превозот 5. Овој објект превозот од Кина. Ве молиме овозможи 7-20 дена за објектот да пристигнат. Доколку ставката што сте ја примиле е неисправна на било кој начин, ние ќе размена, ако е можно или 100% пари гаранција за враќање 2. Овие трошоци се на купувачот одговорност 6.76 инчен/70mm ** Дното Дијаметар : 3.оз 35ml рачно изработени Топлинска Изолација Двоен Ѕид Слој чисто Стакло Чаши Чај / Филџани ** 1 x Рамен Лента / Phyllostachys Pubescens Бамбус Гонг фу Чај Служи Фах Табела ** Двоен Ѕид Првенство Внимание : Donot Употреба со Микробранова печка, Шпорет, рерна, итн. Ако не сте добиле некоја точка по истекот од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас 4. Дијаметар : 3.мл/35ml ** Висина : 1.68 мл/331g ПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА 1. Такси превозот обвинети се неповратните.мл/300ml чисто Стакло Teapot w/ Нерѓосувачки челик Infuser & Капак Вклучуваат : ** 1 x 10.57 инчен/40mm ** Нето Тежина : 1. Ве молиме сува оваа служат фах по користење и поставете го на суво место. Ние веруваме дека сè може да се реши од страна на комуникација, а ние ќе се направат напори да им помогне да се справат со своите проблеми. Се враќа и наплата ќе се прифаќаат САМО ако објектот е грубо погрешно.66 инчен/220mm ** Висина : 1.74 инчен/95mm ** Горниот Дијаметар : 2. СЕ ВРАЌА & ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА 1. Вклучуваат : ** 1 x Рамен Лента / Phyllostachys Pubescens Бамбус Гонг фу Чај Служи Фах Табела ** 1 x Пакет Специфики : ** Материјал : направен од бамбус ** Longth : 13inch/330mm ** Ширина : 8. Ве молиме имајте во предвид дека времето на испорака може да се разликува, што се должи на локалните испраќање задоцнување или други причини. Ве молиме проверете опис и сите слики на вистинската точка јас се предвидени за да се утврди состојбата за вас.мл/300ml Чаша Чај тенџере w/Нерѓосувачки челик Филтер+4*Чаши+Фах Вклучуваат : ** 1 x 10.мл/300ml чисто Стакло Teapot w/ Нерѓосувачки челик Infuser & Капак ** 4 х 1.мл/300ml ** Технологија : Прирачник дува ** Имајќи температура : Минус 20 степен целзиусови степени-150 степен целзиусови степени ** Вкупна Висина : 3.16 мл/33g/1pcs ** Внимание : Donot Употреба со Микробранова печка, Шпорет, рерна, итн. Ние брод внимателно, безбедно и навремено fashio 3.мл/300ml чисто Стакло Teapot w/ Нерѓосувачки челик Infuser & Капак ** 1 x Пакет Специфики : ** Тип : Teapot ** Производ компонента : Капак+Внатрешен сад+Телото ** Боја на каросеријата : Јасна ** Тело Материјал : Стакло ** Капакот & Внатрешна сад Материјал : не ' Рѓосувачки челик ** Земја на Производство : Кина ** Модел : Цврсти ** Капацитет : 10. Јас се обидувам да се покаже и да се опише секој објект искрено и точно да се најдобри од мојата способност. Купувачот е одговорен за сите врати такси превозот. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување.54 инчен/90mm ** Макс. Ве молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
VOMOSSY
Број на Корисници:
4
Материјал:
Стакло и Метал ( Нерѓосувачки Челик )
Технологија :
Прирачник дува ( рачно изработени )
Имајќи температура :
-20℃-150℃
Вклучени Teapot:
1x 10fl.мл/300ml Стакло Teapot w/ Нерѓосувачки челик Infuser Филтер Капак
Вклучени Чаша Чај / Филџани:
4 х 1.18 fl.оз 35ml Двоен Ѕид Слој Стакло Чаши Чај
Вклучени Чај Лента:
1x Рамен Phyllostachys Pubescens Бамбус Гонг фу Чај Служи Фах Табела
Број на Парчиња:
4
Стакло Тип:
borosilicate стакло
Карактеристики:
Топлина Отпорни На Стакло
Ве молиме имајте во предвид:
Ве молиме НЕ го мијат со машина за миење садови.
внимание:
Donot Употреба со Микробранова Печка печка итн.

Поврзани производи