• Цената е намалена.
  • Свеж
dongsheng Накит ЧУДНИ РАБОТИ Ѓердан Кристал Монистра Легура Синџир Ѓердан Прилично Малку Лажговци Шарм Накит за Жените Подарок-3

dongsheng Накит ЧУДНИ РАБОТИ Ѓердан Кристал Монистра Легура Синџир Ѓердан Прилично Малку Лажговци Шарм Накит за Жените Подарок-3

 
DEN 2616.48
DEN 1779.00

Стока
Во продавницата


dongsheng Накит ЧУДНИ РАБОТИ Ѓердан Кристал Монистра Легура Синџир Ѓердан Прилично Малку Лажговци Шарм Накит за Жените Подарок-3 Предмет Тип : Ѓердан Боја : Како на сликата Материјал : Цинк Легура Големина : 50cm Тежина : 54.4 g Пакет се вклучени : 1pcs ѓердан со добро пакет Wearring повод : Партија/Работа/Облекување Одговара за : Мажи/Youngs/Женска може да се меша сè во мојата продавница!


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
dongsheng накит
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк, Алуминиум,Олово-метални Легури
Број На Модел На:
cyy
Материјал:
Метал
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
is_customized:
Yes
Pendant Големина:
50cm
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Чудни работи
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Материјал:
Цинк Легура
Повод:
Партија , Дневна , Роденден , Свадба
Пакет:
1pcs во една opp вреќа
кориснички:
Yes
Тип На Објект:
Чудни Работи Ѓердани
Шема:
Чудни работи
боја:
како на слика
Брзо Express:
Цел>150ued DHL/ФЕДЕКС/UPS/EMS...
Тежина:
54.4g
Големина:
50cm

Поврзани производи