• Цената е намалена.
  • Свеж
Vincent Van Gogh Маслото платно цвет сликарство Ѕид уметнички Слики за дневна соба Дома Декор quadros caudros decoracion006

Vincent Van Gogh Маслото платно цвет сликарство Ѕид уметнички Слики за дневна соба Дома Декор quadros caudros decoracion006

 
DEN 3312.00

Стока
Во продавницата


Производ Детали : Производ : Рака-насликани Сликарство Vincent Van Gogh е празно се зголеми Големина на : (ние ја поддржуваме било која големина сакате,ако треба customed големина,ве молиме контактирајте со мене) Структура : Не, платно само Медиум : маслени бои или акрилик(пропилен) Пакување : Галерија заврши пакување, покриени со пластична слоеви, валани со меур кеси и го стави во цевка Нашата Компанија : Шенжен Yinjin Trading Co. Ltd специјализирана во рака-насликани масла (Бренд е Eazilife). Искусни уметници од Dafen Сликарство Село или Xiamen Wushipu Сликарство Село ви овозможи со high-end и прва класа уметнички дела. Производот Се Покаже
Производот Се Покаже :
Со Рамка :
Дома Покаже :


Карактеристики на производот

Големина (Инчен):
36x48inch, 20x30inch, 24x36inch, 40x60inch
Тип:
Масла
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка:
No
Предмети:
Цвет
Форма:
Еден
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Медиум:
Масло
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликање Големина:
50x60
Предмети:
Сценографијата
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Обликот:
правоаголник

Поврзани производи