• Цената е намалена.
  • Свеж
G1/4 Машки brazed заеднички, заеднички Бакар,Месинг заеднички, Канал зглобовите ,Провира Barb Connectors10mm,12mm

G1/4 Машки brazed заеднички, заеднички Бакар,Месинг заеднички, Канал зглобовите ,Провира Barb Connectors10mm,12mm

 
DEN 1440.00

Стока
Во продавницата


Наш основен превозот Метод е : DHL, FEDEX ,UPS-от
Име на производ : G1/4" машки Канал зглобовите ,заеднички Бакар,Месинг заеднички,brazed заеднички,Провира Barb Конектори 10мм,12mm
Материјал : Месинг
Пред barb OD : 10мм,12mm
Боја : Жолта
Машки Провира Barb Конектори ,пластична цевка ftting,цевки,цевки адаптер,црево конектор,straightconnector.Погоден за широк спектар на апликации во фармацевтската, храна и пијалаци, лабораториска, хемиска обработка и предавање, а печатење и етикетирање.
Сите големина е достапна
Ве молиме имајте во предвид дека сите големината на податоци е за најмалите од diametre на barb. тоа значи додека вашиот црево меѓу diametre е слична големина погоре , тоа може да работи.
1. AQTCJBJM-10-G1/4 10мм ouside diamater и G1/4 BSP Нишка
2. AQTCJBJM-12-G1/4 12mm ouside diamater и G1/4 BSP Нишка
Други производи на нашиов се следниве :
Ние обезбедуваме мешани производи со цел , ако треба мешани производи со цел, ве молиме оставете ја вашата порака во ред , ние ќе ја испрати на товар според вашата листа во пораката.


Карактеристики на производот

боја:
10мм, 12mm
Големина:
BSP Thread
Тип:
Спојување
Материјал:
Бакар
врска:
Машки
Број На Модел На:
AQTCJBJM
Техника:
инјектираат за вбризгување на пластика
Глава Кодот:
заоблени
Обликот:
Директно
Место на Потекло:
Чонгкинг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Поврзани производи