• Цената е намалена.
  • Свеж
Нови 128mm Примерок Кабинет Hanles Еуро-Стил Мебел во Бела Копчиња Креативни Модерна Шкафот Плакарот се Справи со Фиока Вади Барови

Нови 128mm Примерок Кабинет Hanles Еуро-Стил Мебел во Бела Копчиња Креативни Модерна Шкафот Плакарот се Справи со Фиока Вади

 
DEN 218.40

Стока
Во продавницата


Цената е за 1pc Дупка Проред 128mm .
Тип : Бела Кабинет Рачка
Материјал : Zince Легура
Боја : Бела
Дупка Проред : 128mm
Завртка Должина : 20mm
Карактеристики : Примерок и Евро-Стил Кабинет Рачки.


Карактеристики на производот

Тип:
Мебел Справи & Knob
is_customized:
Yes
Теренот-ред Спецификации:
128mm
Бренд Име:
Haporigin
Стил:
Европски
Материјал:
Цинк Легура
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
Современ Кабинет Рачка
Тип:
кабинетот се справи со
Материјал:
Цинк Легура
боја:
Бела
Дупка проред:
128mm
Завртка:
20mm
Мебел Кабинет Рачки:
Yes

Поврзани производи