• Цената е намалена.
  • Свеж
[БЕЛА]Западен Електрични леење АЗ -КАПА масло 2UF 200v Дијаметар : 1.5 mm 5.0 мм.--10pcs/многу

[БЕЛА]Западен Електрични леење АЗ -КАПА масло 2UF 200v Дијаметар : 1.5 mm 5.0 мм.--10pcs/многу

 
DEN 4809.60
DEN 3896.00

Стока
Во продавницата

Уривањето на Западен Електрични леење АЗ -КАПА масло 2 UF 200v Дијаметар : 1.5 mm 5.0 mm.


Карактеристики на производот

Тип:
Алуминиум Electrolytic Capacitor
Број На Модел На:
capacitor
Примена:
Општа Намена
capacitance:
-
Пакет Тип:
преку дупка
Номинална Напон:
-
Температурата На Работа:
-75-80
Структура:
Фиксна Capacitor
боја:
Повеќе
is_customized:
Yes
Бренд Име:
RONGLAN

Поврзани производи