• Цената е намалена.
  • Свеж
Myopia обложени aspherical анти-зрачење супер тенок леќи за очила анти-рефлективен обложени -1 -1.25 -1.5 -1.75 -2 -2.25 -2.5 да -5

Myopia обложени aspherical анти-зрачење супер тенок леќи за очила анти-рефлективен обложени -1 -1.25 -1.5 -1.75 -2 -2.25 -2.5

 
DEN 1307.04
DEN 667.00

Стока
Во продавницата


започнете Цена : $7.67 Цена : $18.66 Цена : $17.17 Цена : $10.93 Цена : $7.58 Цена : $19.37
крајот
Myopia обложени aspherical анти-зрачење супер тенок леќи за очила анти-рефлективен обложени -1 -1.25 -1.5 -1.75 -2 -2.25 -2.5 -2.75 -3 -3.25 -3.5 -3.75 -4
Овие објективи се направени од многу светлина материјал и има многу добри перформанси на светлината пенетрација. Обложени со antireflective филм за да се спротивстави на штетните зраци од дигитални екрани. aspherical карактеристики направени леќи, без visional нарушување.
Оваа листа би можеле да се продаваат одделно или можете да побарате од нас да ги собере леќи на било рамки кои можете да изберете во нашата продавница. ве молиме цел на леќи и порачува очила и да испрати порака во чаши рамка цел дека треба да се вклопи во овие леќи на. и подобро да се советува со вашиот ученик растојание( distance на две очи центри) за нашата точни одлуки.
ако ви треба само леќи, ве молиме не заборавајте да се испрати порака во редот на она што рецепт што треба, или ние треба да се испрати случаен леќи и без никакви спорови. со нарачување значи купувачот потврдува и се согласија со овој термин. па ве молиме прочитајте ги внимателно пред да ги купат.


Карактеристики на производот

Леќи Во Боја:
Јасно
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Леќи
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Клара Vida
Обложување:
HMC
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Број На Модел На:
jbkj

Поврзани производи