• Цената е намалена.
  • Свеж
20x 5pin Микро Податоците Поврзување Штекер одговара за МИНИ Подлога, Netbook, Панел КОМПЈУТЕР, мобилен телефон

20x 5pin Микро Податоците Поврзување Штекер одговара за МИНИ Подлога, Netbook, Панел КОМПЈУТЕР, мобилен телефон

 
DEN 287.52

Стока
Во продавницата


4) Колор разлика предизвикани од екран или други неконтролирани причина не припаѓаат на квалитетот проблем.

Обичај, Должност Такса и Друг Надомест
1) ве Молиме контактирајте со вашиот локален обичај за секој надоместоци можат да се предизвикани од увозот на стоки, пред да ги купите.
1) Купувачот може да го врати парцела кои не се отворени или оштетени од некогаш во рок од 7 дена по парцела примени без никаква причина на купувачот превозот цена.
(100 компјутери/многу) Женски 5 pin Микро-USB Конекторот, 180 Степен 2 Фиксни стапки, Податоци Поврзување Штекер одговара за Мини Подлога, Таблет, Телефон US$ 19.
2) Некои кориснички објект треба повеќе денови за да се организира, ние ќе го организираме како деновите ние двајцата се согласија,
Ние нормално брод цел од страна на
А Стандард Економија Превозот Начин
1) Кина Пост Воздух Mail со онлајн следење #, може да се следат , обично трае околу 15~45 работни дена да стигнат до
2) Хонгконг Пост Воздух Mail со онлајн следење #, може да се следат , обично трае околу 15~35 дена да се постигне.
2) Ние не сме одговорни за било какви трошоци предизвикани од страна на купување, тоа значи дека купувачот ќе биде одговорен за сите даноци, како што се обврска на плаќање, и така натаму.
2) Купувачот може да се врати за една парцела за наплата или размена ако стоката се покажа оштетени или defectively и стоката не бил некогаш управувана од страна на купувачот. Изразат Испорака Начин
1) EMS, може да се следат, а кои нормално се зема 7~15 работни дена да стигнат до
2) DHL, може да се следат, а кои нормално се зема 7~15 работни дена да стигнат до
3) Fedex, може да се следат, а кои нормално се зема 7~15 работни дена да стигнат до
4) ПРОЗОРЦИ, може да се следат, а кои нормално се зема 7~15 работни дена да стигнат до
5) Друг Начин, како што и двете се согласија, како посебен начин на некоја земја,
Бразил Купувачот Внимание : ве Молиме да напомена вашиот CPJN # или ДДВ # на вашиот локален обичај царинење доколку изразат испорака

Ве молиме изберете разумен превозот начин за брза ред, благодарам.
Ракување & Превозот
1) Што вообичаено се организира вашата нарачка во рок од 48 часа по расчисти исплата.99 /многу
парчиња / многу
(100 компјутери/многу) Женски Микро USB Конекторите џек, 5 pin должина од 1,5 mm, 4 Фиксен нозе НАТОПИ одговара за Телефон, Мобилен Моќ, HDD US$ 12.
3) ве Молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, колку вредноста што сакате ние да изјави дека по фактура за вашиот локален обичај царинење без проблеми.
Она што е во кутијата
20pcs конектор
Плаќање
1) да ја прифатиме Зачувам
2) ве Молиме слободно да се изврши уплата во рок од 3 дена за брза испорака.99 /многу
парчиња / многу
400pcs (модел 4) Таблети и мобилни телефони Заеднички се користи 5pin микро-usb конекторот, Моќ Конектор, USB Приклучок Порта US$ 34.
5) Друг статус според acutal причина, ние би сакале да преговара пријателски со купувачот за најдобро решение.
3) Ако на секое прашање или проблем се среќаваат, ние сме многу ценети дека ќе контакт со нас и да даде и шанса да се реши без проблеми и пријателски.
Повратни информации
1) Ние ќе ги остават позитивен фидбек кога ние го добиле истиот. оставете netural / негативни повратни информации директно.
Контактирајте со НАС
1) Преку Aliexpress Порака
2) Преку Aliexpress онлајн разговор
о.99 /многу
парчиња / многу
(100 компјутери/многу) 5pin Женски Микро USB Конекторите Приклучокот одговара за ПОДЛОГА, MP4, Таблет, Телефон US$ 11.
3) Ако нема посебни discription, сите стоки со 90 дена гаранција.
3) д-пакет, може да се следат, САМО за САД земја, обично трае околу 15~25 работни дена да го достигне.
Политика на враќање и Гаранција
Купувачот е задоволство доаѓа во прв план.
* Напомена : Хонгконг Пост Воздух Пошта ќе биде побрзо од Кина Пост Воздух Пошта во некои земји, ако сакате и побрзо и заштеда на пари, ве молиме да се разгледа овој пат во прв план.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
YOOGY
Број На Модел На:
Micro usb Конектор
Примена:
ПХБ, Осветлување
Тип:
USB
Пол:
Женски

Поврзани производи