• Цената е намалена.
  • Свеж
Француски Стил Лили Кубни Brocade Памучна Ткаенина чувствува telas tissu африкански ткаенина tissus се прелива комбинација tsum tsum ау метар coton

Француски Стил Лили Кубни Brocade Памучна Ткаенина чувствува telas tissu африкански ткаенина tissus се прелива комбинација tsum

 
DEN 1386.72
DEN 1109.00

Стока
Во продавницата


Француски Стил Лили Кубни Brocade Памучна Ткаенина чувствува telas tissu африкански ткаенина tissus се прелива комбинација tsum tsum ау метар coton
Топло Совет : Овде производ е продаден врз основа на метрички единици (CM ). Ако ви се користи за да се Двор, ве молиме погледнете тука : 100 CM=1.093 Двор или 50 CM=0.546 Двор.
Како и за тоа колку треба да нарачате, ве молиме распрашајте се за вашиот прилагоди, бидејќи ние не знаеме стилот ќе се носат. Но, ако сакате 1meter, што е 2 парчиња =150cm* 50cm*2; Ако сакате 1.5 метри, што е 3 парчиња=150cm* 50cm*3;2meters= 150cm* 50cm*4, итн. Благодарам многу!
Prouct : Француски Стил Лили Кубни Brocade Памук Ткаенини
Ширина : 150cm
Купување на Единица : парче=55cm*150cm врз основа на цвет локација, ако сакате повеќе, ние не се прекине.
Материјали : Жакард brocade
Ако имате било истрага, предлози или коментари, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе бидеме многу среќни да ви помогнат! Се надевам дека ќе уживате во нашите предмети!
Прв Избор Забелешка
Ако имате потреба од големи количини на стока, ве Молиме контактирајте со нас и ние би можеле да разговараат за време на испорака и цена.
Прв Избор На Плаќање
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ / Кредитна Картичка И ВИЗА. Ние ќе ви ја испратиме стоката, како е можно поскоро. Ве молам дозволете ми да знам било questiones пред наддавање ако имате.
Прв Избор Услови&Warrenty
Ние ќе им даде целосна наплата само ако објектот ќе добиете е различна од опис. Враќање на средствата ќе бидат дадени по објектот се примени назад во продавницата. Тоа мора да се врати во рок од 3 дена од денот на приемот и во иста состојба тоа беше испратена. Мора да контактирате со нас пред превозот секој предмети назад.
Прв Избор На Пратката
1. Може да се земе моите фотографии за да ги покажете вашите клиенти слободно, од моја листа
2. Напишете детали во коментар кога ќе ги нарачате.
3.Испрати ми вашиот клиент е превозот адреса, кога ќе цел (што, исто така, може да ја напишете вашата клиентот превозот адреса директно)
4 .Генерално, ние ги користиме Кина Пост или ЕМС за вас да се изразат, ако имате било какви посебни потреби, може да ни каже однапред, ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите барања.
Прв Избор На Повратни Информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.


Карактеристики на производот

Шема:
Batik
Функција:
Дише
Плетени Тип:
Tricot
Бренд Име:
КУЛ Мода!COOOL Живот!
Материјал:
100% Памук
Велур Ткаенина Тип:
Други
Стил:
Жакард
Nonwoven Техника:
Игла-Удирани Со Тупаници
Тип На Производ:
Органски Материјал
Тип:
brocade ткаенина
Техника:
Плетени
Ширина:
150cm
Производот:
Француски Стил Лили Кубни Brocade Памук Ткаенини
BRD Име:
КУЛ Мода! COOOL Живот!
Модел Бр.:
MN13030
Ширина:
150cm
Купување Единица:
55cm*150cm/ компјутери базирани Цвет Локација
Примена на:
High-end Одговара, да се Облекува, Здолништа и сл.
испорака:
Бесплатен превозот

Поврзани производи