• Цената е намалена.
  • Свеж
Нови пристигнување ѕвезда earring титаниум позлатен бои 1 Пар 1.2*8*6/10мм хируршки Нерѓосувачки Челик уво пирсинг

Нови пристигнување ѕвезда earring титаниум позлатен бои 1 Пар 1.2*8*6/10мм хируршки Нерѓосувачки Челик уво пирсинг

 
DEN 167.52

Стока
Во продавницата


*Детали
1.meterials : хируршки нерѓосувачки челик
2.1 Пар/многу боја како на сликата покаже засвири !
3.Тип : tragus прстен, eyebow прстен
4.цена : фабрика цена
5.парична казна или мода : мода и казна
6.одговараат : унисекс
7.стил : двоен ѕвезда , титаниум позлатен бои
8.големина на : 1.2*8*6/10мм
9.Место на Потекло : Кина (Копно)
10.испорака време : 7-15days
11.Голем за да може да се прифати
12.пакување(најава) :
а) сребрена 1 Pair/многу
б) црна 1 Pair/многу
в) злато 1 Pair/многу
* Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.


Карактеристики на производот

Метална боја:
сребрена, црна, златна
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
TGEOR
Обликотшема:
Ѕвезда
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
Т-П-006
боја:
Црна,Сребрена,Златна
Обликот:
Круг
materical:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
двојна ѕвезда
is_customized:
Yes
Материјал:
Никој

Поврзани производи