• Цената е намалена.
  • Свеж
100 Компјутери ЗА Mazda Кал Guard Автомобил Притисни Тип Клип Retainer Protege 1996 Година-За Замена BC1D-56-145 Одговара 8мм Дупка, Раководител Кол 20mm

100 Компјутери ЗА Mazda Кал Guard Автомобил Притисни Тип Клип Retainer Protege 1996 Година-За Замена BC1D-56-145 Одговара 8мм

 
DEN 685.92
DEN 501.00

Стока
Во продавницата


100 Компјутери ЗА Mazda Кал Guard Автомобил Притисни Тип Клип Retainer Protege 1996 Година-За Замена BC1 D-56-145 Одговара 8мм Дупка, Раководител Кол 20mm Бесплатен Превозот
ЗА Mazda Кал Guard Push-Тип Клип Retainer
Црна Најлон
Глава Дијаметар : 20mm
Матични Должина : 9mm
Се вклопува Во 8мм Дупка
Одговара За Mazda Protege 1996-На
Го заменува за Mazda : BC1 D-56-145
Answer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Бренд Име:
shhworldsea
Име На Модел:
7302
Објектот Тежина:
0.18kg
is_customized:
Yes

Поврзани производи