• Цената е намалена.
  • Свеж
Висок Квалитет, далечинско ентериер 3 копчето 433MHZ за Тојота оригиналот,бесплатен превозот

Висок Квалитет, далечинско ентериер 3 копчето 433MHZ за Тојота оригиналот,бесплатен превозот

 
DEN 1439.04

Стока
Во продавницата


Висок Квалитет,бесплатен превозот, далечински 3 копчето 433 MHZ за Тојота оригиналот,
2013 година,употреба во хонг конг tw,тајланд,бразил;
Пакет листата :
1pcs x далечински 3 копчето 433 MHZ за Тојота оригиналниот
се обезбеди одобрението за промет на големо.
Бесплатен Превозот : Стандард Рамна Стапка На Превозот Услуга
Проценето време на испорака : 7-15 работни дена.
Ако вашиот пакет испорачуван Експрес Испорака, ве молиме да ни даде валидна испорака телефонски број,
и, исто така, целосна и точна превозот адреса.
Брз detial
Тип : Далечинско ентериер
Број на модел : ES 54020
акции : во парк
Квалитет : Најдобри
Испорача : Брзо
MOQ : 1pcs
Цена : Пониска од пазарната конкурентна
Рок на плаќање : банкарски трансфер , Western Union , Paypal ,ТТ
Пакување & Испорака
Пакување Детална : стандард пакување во тетрапак
Испорака Детална : Испорака во рок од 4 дена по плаќање на успех
Спецификации
1.Висок квалитет
2.Најдобра цена
3.Достапни за промет на големо
4.Брза Достава
5.добри по-продажбата на услугата
Refound &замена
1.Ние обезбедуваме 1year warrantly.
2.Доколку ставката што сте ја купите од нашата продавница не се на совршенство квалитет, што е, тие не работат по електронски пат да производители спецификации, едноставно ги врати ни за замена или враќање на средствата.
3.Ако предмети е дефектен, pls да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.
4.Било предмети кои мора да се врати во нивната оригинална состојба за да се квалификува за враќање на парите или замена
5.Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците настанати
Главниот производ
Тежина : 0.2 KG ( 0.44 LB )
Пакет : 3.5 см*3cm*0.5 cm ( Инчи : 1.38*1.18*0.2 )


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Алармни Системи & Безбедност
Напон:
5V
Име На Модел:
ES54020
Објектот Ширина:
30mm
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Должина:
35mm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Висина:
5mm
Бренд Име:
MINO ENSMY
Специјални Функции:
добро
боја:
како фото шоу
Фреквенција:
433Mhz

Поврзани производи