• Цената е намалена.
  • Свеж
Дијамант сликарство мачка дијамант мозаик икона целосна дијамант везови фото слика со rhinestones занаетчиски шиење до комплетна

Дијамант сликарство мачка дијамант мозаик икона целосна дијамант везови фото слика со rhinestones занаетчиски шиење до комплетна

 
DEN 516.96
DEN 279.00

Стока
Во продавницата

100% сосема нов
2. Трговија на големо : што прифати големо тргување од сите клиенти од целиот свет. ако сакате големи количини на трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се разговара за промет на големо цена, начин на транспорт и така натаму со вас. За Алатки Сет Содржи : Пинцети, правоаголна плоча, мали торби, налепници. Овој дел на тарифата треба да биде платена од вас . Ако вашата земја и област не се во земјата на бесплатен превозот, можете да контактирате со нас, ние ќе ви обезбедиме со најдобар превозот метод.
Дијамант сликарство мачка дијамант мозаик икона целосна дијамант везови фото слика со rhinestones занаетчиски шиење до комплетна
Бренд : Петар рен
Крстот бод држава : Недовршени,ќе Треба рачно изработени
Име : Полн плоштад дијамант мозаик сликарство
Пакување метод : навивам
Дијамант Боја : 30-45 Бои
Дали рамка : Не ,n o имаат рамка во собата
Погоден за : за автомобил,дом,троседот,кревет,стол,канцеларија. Ние ќе го означи тоа како подарок или намалување на вредноста на стоката за вас да се спаси дел од царински давачки.com/payment_method.
Материјали на дијамант : смола плоштадот дијамант
Подарок За : Пријателите,семејството,роденден,празник,се пресели во нов дом
За Пакување
A.Реална слика (задоволат побарувачката)
4. Производството Чекори 1, Отворете ја кутијата, проверете колекции е тоа, заврши . Превоз : Нашите производи се од Кина. Но, постојат и други случаи може да бидат одложени се, на пример, лошите временски услови одложен пристигнување во вашата земја и со поштенски систем одложувања испраќање на локалните поштата и така натаму.
Се препорачува причина
Се препорачува причина :
1.
Добредојдовте да ја Посетите Нашата Продавница
Кликнете подолу за да внесете предмет за производот
Ако имате било каков проблем на плаќањето, ве молиме погледнете на овој линк за да добие помош
Http : //help. Секој дијамант големина : 2. меур торба за пакување ефект покажуваат
Б : Боја кутија за пакување ефект покажуваат
Опис : Различни големини за секоја слика, така што на различни кутии или торби меур. Ако сте задоволни со вашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации. Ви благодарам многу. Ве молиме јасно кажете ни ја вашата купувачот 's address информации кога тргување, ние ќе се бориме да биде на услуга за вас, во исто време, и ние ќе се целосно почитување на вашиот бизнис тајни, никогаш не прави ништо штетно за интересите на вашето однесување. Ние обично се користат Кина Пост мал пакет за вашиот транспорт, под нормални околности, стоките ќе бидат испорачани во 15-30 дена. Честитки, можете да одат врамени до сега ! Работилница Пред вашата исплата, ве молиме прочитајте ги следниве содржини внимателно, ќе ви гарантира среќен шопинг патување. Нашата компанија ги прифаќа следниве трансакции : продажба на Мало : да ја прифатиме мало трансакции од сите клиенти од целиот свет. Затоа, Кина Пост парцела време на испорака е на максимум од 50 дена. Ако најдете на стоката која сте ја добиле има квалитет проблем (не-вештачки штета) во рок од 3 дена. Ако не сте задоволни со стока, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со вас, наместо на поднесување на негативни повратни информации за да Aliexpress.
Драги пријатели, вие исто така може да се допаѓа. Повратни информации : Вашето задоволство е многу важна за нас.
За Canvasv
Увезената нафта сликарство платно , симболи е многу јасно .Разни модели (заокружување)
5.
Постојат 447 бои . Кога стоката испратена, ние активно ќе го следи вашите производи, транспорт држава. Ве молиме да земете во слики и контактирајте со нас, ние ќе го промени или наплата за вас.
Пакет на Дијаманти
Секоја кеса има 210 - 240 парчиња.


Карактеристики на производот

Големина:
25x20cm paper bags, 35x25cm paper bags, 40x30cm paper bags, 50x40cm Color box, 60x45cm Color box, 65x50cm Color box, 80x60cm Color box
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Пастирски
Бренд Име:
Петар рен
Форма:
три-димензионални
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Број на Бои:
30-45
Надворешното Пакување:
Боја кутија за пакување или хартиени кеси
Крстот бод колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча,
Крстот бод државата:
Недовршени,ќе Треба рачно изработени
Крстот бод на Одлуки:
Плоштад смола честички колаж дупчење
Крстот бод тип:
дијамант сликарство
Ткаенина Тип:
Памук
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Поставете Тип:
Дома декорација

Поврзани производи