CD4532 4.5*4.0*3.2 CD43 1UH 2.2 УХ 2.7 УХ 3.3 УХ 4.7 УХ 6.8 УХ 8.2 УХ 10UH 12UH 15UH 18UH 22UH 27UH 20%

DEN 1440.00

Добредојдовте во мојата продавница посакуваме да имате пријатен шопинг.Треба само 5 чекори, MAYSIN продавн

HDMI+VGA+AV+Аудио+USB LCD Контролер Одбор 10.4 инчен 800x600 го Замени G104SN03 V1

DEN 4149.12

LCD Контролер Одбор : HDMI VGA 2 AV USB LCD Одбор Работи за LVDS Интерфејс LCD ЕкранТекст Адаптер : 12 Vdc Повеќе од 2 A.Дојд

1SET PLCC44 PLCC32 PLCC28 PLCC20 SOP8 ИЛИ SOP16 Штекер TL866 КС TL866 НА EZP 2010 G540 G840 SP300U SP8-A

DEN 312.00

Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со насАдаптер за Приклучоци за TL866 CS и TL866 A EZP2010Еде