• Цената е намалена.
  • Свеж
shhworldsea led T10 штекер T10 сијалицата во држачот, предводена T10 W5W plug-in сијалица продолжување штекер носителот 100pcs/многу

shhworldsea led T10 штекер T10 сијалицата во држачот, предводена T10 W5W plug-in сијалица продолжување штекер носителот 100pcs/многу

 
DEN 1744.80
DEN 1553.00

Стока
Во продавницата


led T10 штекер T10 сијалицата во држачот, предводена T10 W5 W plug-in сијалица продолжување штекер носителот 100pcs/многу
пакување :
Answer : ___________________________ NOTE : pictue на пакетот е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Објектот Големина:
w5w
Име На Модел:
t10
Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
shhworldsea
Напон:
12V
Објектот Тежина:
0.0257kg
Од Моќ:
60W
Специјални Функции:
heatresistant
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Поврзани производи