• Цената е намалена.
  • Свеж
OPHIR Помине Алатки Помине Вежба Малку Главата 1x Помине Вежба Додатоци Про Карбид Малку Мелење Полирање Главата Помине Уметност #KD164-5

OPHIR Помине Алатки Помине Вежба Малку Главата 1x Помине Вежба Додатоци Про Карбид Малку Мелење Полирање Главата Помине Уметност

 
DEN 335.52
DEN 292.00

Стока
Во продавницата


Спецификација : 5#(Дијаметар на малку главата : 2mm, Должината на малку главата : 15 mm, Должината на малку : 44mm) Пакет се Вклучени : 1x Помине Малку Вежба


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Помине Уметност Опрема
Број На Модел На:
KD164-5
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
Yes

Поврзани производи