• Цената е намалена.
  • Свеж
Втората Генерација! Десктоп мини мелница,Резба алатка jade Полирање машина,Табела мелење машина,

Втората Генерација! Десктоп мини мелница,Резба алатка jade Полирање машина,Табела мелење машина,

 
DEN 5046.72

Стока
Во продавницата

Втората Генерација! Десктоп мини мелница,Резба алатка jade Полирање машина,Табела мелење машина,
Технички податоци :
Име : Втората Генерација
Карактеристики : Biaxially
Напон : 220 V-230 V
Моќност : 650 W
Фреквенција : 50 HZ
Не-брзината на вчитување : 10000 ВРТЕЖИ во минута
Употреба : Резба,полирање,брусење и др.
Бруто тежина : 8.5 килограми
Пакување големина : 40x30x30cm Испорака вклучува : Производ слики :
Ние, исто така, имаат и дополнителни брусење и полирање додаток во собата. Како онаа подолу : Полирање крпа круг : 2 парчиња Волна Почувствува : 1pc Sandpaper : 10pcs Безбедност очила : 1 компјутер Влакна тркала : 1pc Мелење тркала : 1pc Вискозност плоча : 1pc Волна тркала : 1pc Дијамант виде ножот : 10 компјутери Мелење игла : 1 кутија (30pcs) Поврзување род : 1 компјутер
Ако сакате да се купи овој дополнителен додаток во собата. Ве молиме додадете $26.92. (Контактирајте ја нашата Услуга на персоналот)
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот . Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 12 - месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Среќен шопинг во нашата продавница!
Пакување :
Ние пакет на стока многу внимателно!


Карактеристики на производот

Тежина:
8.50kgs
Не-Оптоварување Брзина:
11000rpm
Бренд Име:
HKUQ
Wattage:
500W-799W
Тркала Дијаметар:
100mm
Број На Модел На:
S1J-YG-MD02
Фреквенција:
50Hz
Димензии:
40x30x30 cm
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Тип:
Клупата Полирач
DIY Материјали:
Металугрија
Номинална Напон:
220v
Номинална Влезна Моќност:
650W
Име:
Втората Генерација jade машина резба
Карактеристично:
Biaxially
Напон:
220V
моќност:
650W
Фреквенција:
50Hz
Не-брзината на вчитување:
10000 ВРТЕЖИ во минута
Бруто тежина:
8.5 килограми
Употреба:
Резба,полирање, брусење и др.
Пакување големина:
40x30x30cm
Место на Потекло:
Jiangsu,Кина

Поврзани производи