• Цената е намалена.
  • Свеж
Екран за NIKON P5000 P5100 за КОДАК Z1085 Z1285 Z1485 Z8612 Z812 Z1012 Z821 за PENTAX Z10 за RICOH GX100 Дигитални

Екран за NIKON P5000 P5100 за КОДАК Z1085 Z1285 Z1485 Z8612 Z812 Z1012 Z821 за PENTAX Z10 за RICOH GX100 Дигитални

 
DEN 431.52
DEN 388.00

Стока
Во продавницата


Начин на Плаќање
Ние го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.
Изберете најзгодно за вас
Превоз :
Превозот : Кога ќе се плати во рок од 1-3 дена
Хонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 9-20 работни дена, трае подолго (околу 15-30 дена) во некои земји / региони
EMS : 7-10 работни дена
DHL / UPS / Федекс : 3-5 работни дена.
Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cm
Мерење 0.200 kg
Можете да му верувате :
Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!


Карактеристики на производот

Екран На Допир:
No
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Компатибилен Бренд:
за nikon
LCD Комплет:
Yes
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Луди RZX
Број На Модел На:
за NIKON P5000 P5100

Поврзани производи