• Цената е намалена.
  • Свеж
48pcs Летаат риболов намамат Летаат риболов кука мешани бои добар квалитет Бесплатен превозот

48pcs Летаат риболов намамат Летаат риболов кука мешани бои добар квалитет Бесплатен превозот

 
DEN 840.00
DEN 748.00

Стока
Во продавницата


48pcs Летаат риболов мами Бесплатен превозот
Вкупно 48pcs
2 парчиња во мал пакет
Детали види фотографии
Тие се добар квалитет летаат риболов мами
Остри кука и пердув добар квалитет
Силна риболов справи со кутија
Избрани мами, боја можеби разликата со различни нарачки, ве молиме забележете
Фабриката врз основа и ние се направи трговија на големо бизнис


Карактеристики на производот

категорија:
Лажни Намамат
Бренд Име:
Upperowens
Тип:
Вештачки Мамки
Позиција:
Езеро
Број На Модел На:
96pcs

Поврзани производи