• Цената е намалена.
  • Свеж
за Gopro Додатоци Брзо Ослободување црна Тока основните Планината База Tripod Планината Тока За да Одат про Херој 5 4 SJCAM SJ4000 EKEN H9

за Gopro Додатоци Брзо Ослободување црна Тока основните Планината База Tripod Планината Тока За да Одат про Херој 5 4 SJCAM SJ4000

 
DEN 179.04
DEN 145.00

Стока
Во продавницата

За Gopro Додатоци Брзо Ослободување црна Тока основните Планината База Tripod Планината Тока
За Gopro Херој 5 4 3 3+ 2 1
за SJCAM SJ4000 SJ5000 M10 M20 SJ6 Легенда SJ7 Ѕвезда
за EKEN H9 H9 R Xiaomi Yi Акција Камера 1)Хоризонтална Површина Брзо Ослободување Тока 2)Одговара за Gopro HD Херој/Hero2/Hero3
3)на Овој објект ќе се користи со камерата планината, likeas шлем стапици. Curvedor Flat Adesive Планината.
Пакет Се Вклучени :
2 парчиња x Тока Основните Планината
1.Ние ви препорачуваме да се плати од страна на онлајн,ако ви требаат повеќе информации,ве молиме контактирајте со нас. 2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 20 дена по поставување на цел,во спротивно нарачката ќе биде укинат од страна на системот.
3.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт(име и презиме за руски),адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
4.Ако исплатата не е достапна или не е валиден, вашата цел ќе бидат затворени од страна на системот. 1.Ние може да ја испорача стоката со бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail,пристигнување време е многу, многу бавно,просечната пристигнување време е околу 25 дена,ќе мора да почека за 40-60 дена понекогаш во топла продажба сезона.
2.Другите методи на транспорт, како што се ЕМС,DHL,UPS-от,Fed EX, итн не се за бесплатен превозот.
3.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја.
4.Купувачи ве молиме да се напомене и тоа е купувачот одговорност за плаќање на увозни давачки, доколку ги има. Кога ќе имаат специфични барања за прогласи вредност за превозот, ве молиме ги споделите со нас со цел порака. 1.Сите добра се проверени пред пратката, па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела.
2.Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите полначи за враќање и reshipping.
3.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци.Антропогени причини како дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.
4.За било какви предмети, ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога ни ги испратите назад.
5.Без специјална индикација сите стоки имаат 13 месеци гаранција,време е да почне пребројување на гласовите од која си ја примил стоката.
6.Кога производ(s) бара гаранција,ве молиме контактирајте со нас на прво место. 1. Вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
2. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
3. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Ви благодариме за разбирањето!


Карактеристики на производот

Тип:
Акција Камера Додатоци Колекции
Компатибилен Акција Камера Бренд:
SOOCOO,GoPro,EKEN,Sjcam
Бренд Име:
sjcam
Број На Модел На:
YT03
Материјал:
Други

Поврзани производи