• Цената е намалена.
  • Свеж
Обичај Кожа координираат keychain, кул подарок за мажите, Персоналните координатите на географската Ширина и Должина, GPS Координати копче прстен

Обичај Кожа координираат keychain, кул подарок за мажите, Персоналните координатите на географската Ширина и Должина, GPS Координати

 
DEN 479.52
DEN 384.00

Стока
Во продавницата


Обичај Кожа координираат keychain, кул подарок за мажите, Персоналните координатите на географската Ширина и Должина, GPS Координати копче прстен
Забелешка : ве молиме оставете ги зборовите што сакате да ги каже откако ќе се купи. Фонт како на сликата : ) Нашата работа се покаже Плаќање и испорака


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Романтични
Пол:
Мажи
Бренд Име:
MASETAKA
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
кожа keychain
Метали Тип:
Легура
производство на време:
3-4 работни денови
is_customized:
Yes

Поврзани производи