• Цената е намалена.
  • Свеж
Малата Сирена Ариел Синиот Фустан Принцеза Cosplay Костим За Жените Ноќта На Вештерките Носии Фустан Сопствени Направени Бесплатен Превозот

Малата Сирена Ариел Синиот Фустан Принцеза Cosplay Костим За Жените Ноќта На Вештерките Носии Фустан Сопствени Направени Бесплатен

 
DEN 3355.20
DEN 2952.00

Стока
Во продавницата


Објектот спецификација Состојба : Нов Бренд Повод : Cosplay Материјали : Сатен Големина : S/M/L/XL /XXL/XXXL/Сопствени Направени Боја : (Како на Сликата Покажува) Точка вклучуваат : Облечи Оваа костим може да биде нарачана ,Ако сакате да го прилагодите ! ве молиме изберете една големина ,и кажете ни ја вашата висина ,биста ,половината ,рамо и хип ,ви благодариме
Плаќање :
1.ние прифаќаме сите кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата Зачувам
2.ние ќе го организира превозот откако ќе се направи исплата ,ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата успех пред да се затвори страница .
Превозот :
1.Нарачки ќе се испраќаат во рок од 3 работни дена откако сте платиле. како и обично, превозот времето е околу 20-25 бизнис дена, Ако постојат одредени причини што превозот задоцнување ,се надевам, ќе може да се разбере.Превозот време за време на Празници Сезона(Божиќ ,Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време,ве молиме додадете уште 5-10days како задоцнување,благодарение толку многу за вашиот вид разбирање!
2.Стоките ќе бидат испратени надвор од Кина Пост Airl Mail за бесплатен превозот,исто така можете да изберете и други Изразат Comapny како ЕМС.Но ние не си дозволат поштенски преку има компании,па можете да ја платите за доплата ,ви благодариме за вашиот вид разбирање!
3.Ако вашата вкупна цена е повеќе $200.00, ние ќе брод од нив од Експрес ,не треба да плаќаат дополнителна такса.
Покрај тоа, вашата цел не е повеќе $200.00,но сакате да ги добиваат побрзо, ок,нема проблем, ние се уште може да брод од нив се Изразат , но треба плаќаат екстра $20.00 поштенски
Се врати и Повратни информации :


Карактеристики на производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Извор:
Малата Сирена
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Компоненти:
Фустани
Број На Модел На:
a518
Бренд Име:
Zebran Zheng
Тип На Објект:
Се поставува
Материјал:
Сатенски
Знаци:
Малата Сирена принцеза
боја:
Слика бои
Големина:
XS ,S,M, L, XL, XXL ,XXXL.Една големина
Стил:
моден стил
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Ткаенина Тип:
Worsted
Извор:
Малата Сирена принцеза

Поврзани производи