• Цената е намалена.
  • Свеж
1x Teapot Set - 20fl.оз 600ml Висока Справи со Топлина-Отпор Стакло Teapot + 6x Двојно Ѕидови Чаши + Круг Teapot Потоплите

1x Teapot Set - 20fl.оз 600ml Висока Справи со Топлина-Отпор Стакло Teapot + 6x Двојно Ѕидови Чаши + Круг Teapot Потоплите

 
DEN 1639.20
DEN 1410.00

Стока
Во продавницата

ОПРЕДЕЛУВАЊЕ Чај Set-20fl.оз Висока Справи со Топлина-Отпор Чаша Чај Тенџере+6 Чаши+1*Круг Потоплите Вклучуваат : ** 1 x 20.3 fl.оз 600ml Висока Справи со Топлина-Отпор чисто Стакло Цвет Чај Тенџере W/филтер ** 6 х 1.18 fl.оз 35ml рачно изработени Топлинска Изолација Двоен Ѕид Слој чисто Стакло Чаши Чај / Филџани ** 1 x Стакло Тркалезна Форма Teapot Потоплите 20.3 fl.оз 600ml Висока Справи со Топлина-Отпор чисто Стакло Цвет Чај Тенџере W/filter Вклучуваат : ** 1 x 20.3 fl.оз 600ml Висока Справи со Топлина-Отпор чисто Стакло Цвет Чај Тенџере W/филтер ** 1 x Пакет Специфики : ** Тип : Teapots **Производ компонента : Капак+Телото ** Боја : Јасна ** Материјал : Стакло ** Земја на Производство : Кина ** Капацитет : 20.3 fl.оз 600ml ** Технологија : Прирачник дува ** Имајќи температура : Минус 20 степен целзиусови степени-150 степен целзиусови степени ** Вкупна Висина : 5inch/130mm ** Горниот Дијаметар : 2.6 инчен/65mm ** Дното Дијаметар : 5inch/130mm ** Макс. Дијаметар : 5inch/130mm ** Нето Тежина : 7.8 мл/221g 6pcs 1.18 fl.оз 35ml рачно изработени Топлина-Отпор Двоен Ѕид чисто Стакло Чаши Чај / Филџани Вклучуваат : ** 6 х 1.18 fl.оз 35ml рачно изработени Топлинска Изолација Двоен Ѕид Слој чисто Стакло Чаши Чај / Филџани ** 1 x Пакет Специфики : ** Материјал : Стакло ** Капацитет : 1.18 fl.мл/35ml ** Висина : 1.57 инчен/40mm ** Горниот Дијаметар : 2.36 инчен/60mm ** Дното Дијаметар : 1.57 инчен/40mm ** Нето Тежина : 1.16 мл/33g/1pcs Стакло Тркалезна Форма Teapot Потоплите Кина Вклучуваат : ** 1 x Стакло Тркалезна Форма Teapot Потоплите ** Tealight Свеќи не се вклучени ** 1 x Пакет Teapot Потоплите Специфики : ** Материјал : Стакло ** Висина : 2.76 инчен/70mm ** Горниот Дијаметар : 4.92 инчен/125mm ** Дното Дијаметар : 3.54 инчен/90mm ** Нето Тежина : 5.19 мл/147g ** Тежина со Пакет : 6.77 мл/192g ПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА 1. Овој објект превозот од Кина. 2. Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 1-2 дена кога целосна уплата и потврди. Ние брод внимателно, безбедно и навремено fashio 3. Ве молиме овозможи 7-20 дена за објектот да пристигнат. Ве молиме имајте во предвид дека времето на испорака може да се разликува, што се должи на локалните испраќање задоцнување или други причини. Ако не сте добиле некоја точка по истекот од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас 4. Ве молиме контактирајте со нас на кој било побарување во врска со превозот 5. Ве молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност 6. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување. СЕ ВРАЌА & ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА 1. Доколку ставката што сте ја примиле е неисправна на било кој начин, ние ќе размена, ако е можно или 100% пари гаранција за враќање 2. Замена или рефундирање ќе се направи по приемот врати објектот. Во секој случаи, купувачите плаќаат за превозот на свој трошок да се вратат на производи за замена или рефундирање, продавачот се плати за resending такса. 3. Ве молиме проверете опис и сите слики на вистинската точка јас се предвидени за да се утврди состојбата за вас. Јас се обидувам да се покаже и да се опише секој објект искрено и точно да се најдобри од мојата способност. Се враќа и наплата ќе се прифаќаат САМО ако објектот е грубо погрешно. Такси превозот обвинети се неповратните. Купувачот е одговорен за сите врати такси превозот. КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС Кога имате било какви прашања во текот на трансакцијата, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние веруваме дека сè може да се реши од страна на комуникација, а ние ќе се направат напори да им помогне да се справат со своите проблеми.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
VOMOSSY
Материјал:
Стакло
Број на Корисници:
6
Технологија :
Прирачник дува ( рачно изработени )
Имајќи температура :
-20℃-150℃
Вклучени Teapot:
1 x 20.3 fl.оз 600ml Висока Справи со чисто Стакло Цвет Чај Тенџере
Вклучени Чаша Чај / Филџани:
6 х 1.18 fl.оз 35ml рачно изработени чаши чај
Вклучени потоплите:
1x потоплите
is_customized:
Yes
Стакло Тип:
borosilicate стакло
Карактеристики:
Топлина Отпорни На Стакло
Ве молиме имајте во предвид:
Ве молиме НЕ го мијат со машина за миење садови.
внимание:
Donot Употреба со Микробранова Печка печка итн.

Поврзани производи