• Цената е намалена.
  • Свеж
Bluetooth 3.0 Глувчето Безжични Оптички Игри Глувчето за Глувци За xiaomi лаптоп про 15.6 инчен Лаптоп, Таблет Компјутер безжичен глушец

Bluetooth 3.0 Глувчето Безжични Оптички Игри Глувчето за Глувци За xiaomi лаптоп про 15.6 инчен Лаптоп, Таблет Компјутер безжичен

 
DEN 767.52
DEN 729.00

Стока
Во продавницата


Bluetooth 3.0 Глувчето Безжични Оптички Игри Глувчето за Глувци За xiaomi лаптоп про 15.6 инчен Лаптоп, Таблет Компјутер безжичен глушец
Сосема нов и висок квалитет. Удобно и ергономски дизајн. DPI Прилагодливи : 800-1200-1600 DPI Не usb приемник е потребно ако вашиот компјутер има bluetooth вклучете. Напојува со 2 AAA батерии.(НЕ се ВКЛУЧЕНИ) Работа со Windows 98,МЕНЕ,2000, XP и Vista оперативен СИСТЕМ. Работното Растојание : 10 M. Големина : 112*69*39mm Боја : Црна Пакет се Вклучени : 1 x Bluetooth V3.0 Оптички Глушец. 1 x User ' s Guide


Карактеристики на производот

Бренд Име:
Kakay
Рака Ориентација:
Право
Број На Модел На:
За xiaomi лаптоп про 15.6
Интерфејс Тип:
Bluetooth
Операцијата На Владата:
Opto-електронски
Моќност Тип:
Батеријата
Тип:
Bluetooth Безжична
Број на Ролки:
1
Стил:
3D
Број на Копчиња:
3
Прилагодливи DPI:
800-1200-1600DPI
Примена:
За Видео Игра, Desktop, За Користење, За Домашна Употреба, Лаптоп
Wi-Fi Опсег:
10m
Безжична Технологија:
Bluetooth

Поврзани производи