• Цената е намалена.
  • Свеж
Моќ Алатка Дел Бакар Микс Моторни Јаглерод Четка 10мм x 25мм x 40mm w Доведе

Моќ Алатка Дел Бакар Микс Моторни Јаглерод Четка 10мм x 25мм x 40mm w Доведе

 
DEN 275.04

Стока
Во продавницата

Име на производ Моторни Бакар Јаглерод Четка Јаглерод Големина на Четката 10 x 25 x 40mm/ 25/64" x 1" x 1 9/16"(L*W*T) Должина(Приближно) 155mm/ 6.1" Mount Дупка Големина 7 x 5mm/0.3" x 0.2"(L*W) Материјал Јаглерод, Бакар, Метал


Карактеристики на производот

Тип На Мотор:
dc мотор

Поврзани производи