• Цената е намалена.
  • Свеж
Фабриката директно продажба Плажа Тематските Школки Место за Држачот/Фото Рамка Свадба Фаворизира 100pcs/многу Бесплатен Превозот

Фабриката директно продажба Плажа Тематските Школки Место за Држачот/Фото Рамка Свадба Фаворизира 100pcs/многу Бесплатен Превозот

 
DEN 7862.40

Стока
Во продавницата


Фабриката директно продажба Плажа Тематските Школки Место за Држачот/Фото Рамка Свадба Фаворизира 100pcs/многу Бесплатен Превозот
Категорија : Место Карта Сопствениците
Краток Опис :
Тежина : 70 G
фото рамка Големина : 9 CM x 7 CM
Место картичка/фото простор мерки : 6. 5 CM x 4.2 CM
Количина : 100 компјутери по многу
Пакет : Секоја слика рамка поставена во бела хартија во кутија
Убава како слика, овие плажа-тематските фото рамки се направи совршена слика услуги.
И, што ќе биде уште поубава кога вашите гости да ги однесе дома и да вметнете своите омилени 2" x 3" слика на вашиот посебен ден. Одлично за било плажа тематските повод или крајбрежен настан, овие 2 ¾ "x 3 ½" природни обоени поли смола рамки функција автентична sandlike текстура граница, украсена со голем број на реални бараат моделирани школки.
Исто така корисни како декоративни место карта сопствениците за вашиот настан табели, секој збор поединечно спакувана во белата кутија со место картички се вклучени. Овие рамки се сигурни да се донесе насмевки на сите околу.
Превозот И Плаќање
Ние прифаќаме следниве Зачувам метод.
Важно Забелешки
- Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по аукцијата завршува.
- Ве молиме да се осигурате дека превозот адреса ќе се обезбеди на касата и Зачувам се точни. Ние не сме одговорни за undeliverable адреси.
- Ние нема да фалсификува фактури или превозот labels под никакви околности.
- Наддавање е обврзувачка за контакт. Не-Плаќање ќе бидат пријавени и може да доведе до прекин на вашата сметка. Негативни повратни информации и НЕПЛАТЕНИ ОБЈЕКТ ШТРАЈК ќе биде објавено на сите не-обврзници.
Меѓународни Налози
** Ве молиме да ги содржи следниве Информации со уплатата **
- Вашето Име И Презиме
- Вашата Целосна и Точна Адреса
- Телефонски Број (поштата бара клиент телефонски број за Меѓународни испорака)
Данок и Должност Такси
Вашата земја може да се наплатат дополнителни давачки или давачки за вашата нарачка, кога ќе влезе во вашата земја. Вие сте одговорни за плаќање на дополнителни давачки.
Нарачки ќе брод во рок од 2 работни дена по исплата е расчисти. Наредби од саботите, неделите или на празниците ќе процесот на наредниот работен ден, а ќе биде брод во рок од 24 часа. Ве молиме овозможи 10-30 дена за меѓународна испораки. Некои пратки може да потрае подолго предмет на вашата локална царинските органи.
- Се комбинираат Превозот попуст нудат. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за комбинираат превозот попуст. За да се квалификува попуст, една целосна исплата мора да се направи за комбинираат предмети.
- Ве молиме да се осигурате дека превозот адреса ќе се обезбеди на исходот Зачувам се точни. Ние не сме одговорни за undeliverable адреси.
- За избега предмети, се врати превозот цена и за следните замена превозот трошоци ќе бидат на товар на продавачот. Купувачот мора да контактирате со реден број, име и дефект опис рок од 7 дена по датумот на пакет пристигна. Не Тврдат дека ќе се прифати по 7 дена.
- Превозот и Ракувањето со обвиненија се вклучуваат поштарина, ракување и пакување на пратки.
- Дополнителни превозот полнење се потребни за испорака на P. O. КУТИЈА, APO, FPO или Состојбата на ЗДРАВО, AK, VI, ПР. Ве молиме контактирајте со нас ПРЕД понудата на предмети.
- Некои предмети не се достапни за испорака надвор од НАС. Ве молиме проверете производи за превозот белешки, како што продавница, за да се осигура дека предметите може да се испраќаат на меѓународно ниво. Во принцип, многу големи предмети и опасни хемикалии (гориво) не може да бидат испратени надвор од НАС.


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
D002
Материјал:
Смола
Повод:
Повод:
Венчавка,Денот на Вљубените,Бебе туш
Теми:
Љубов ,Плажа свадба,океанот стил
Сезони:
Пролет Свадба Фаворизира, Лето Свадба Фаворизира, Падот Свадба Фаворизира
категорија:
Фото рамка , Поставете го Држачот на
Материјали:
Смола
боја:
Повеќе
Пакување:
бела хартија кутија
свадба фаворизира:
свадба подароци
Обликот:
како фото
фабриката штекер:
Најдобри свадба фаворизира за вашата маса

Поврзани производи