• Цената е намалена.
  • Свеж
925 Sterling Silver Черепот Corss Бела CZ Камен Mens Biker Панк Рокер Прстен 9G013 НИ Големина 7 до 15

925 Sterling Silver Черепот Corss Бела CZ Камен Mens Biker Панк Рокер Прстен 9G013 НИ Големина 7 до 15

 
DEN 2591.52

Стока
Во продавницата


Ставка Опис
Овој Уникатен Накит Ќе Биде Одличен Подарок За Било Кој Повод !!
Состојба : Нова & рачно изработени во Совршена Заврши
Материјал : Висок Квалитет На Цврсти 925 Sterling Silver & Кубни Камен Циркони
Ние Гарантираме Ова Е Солидна 925 Фунта Сребро , Ако Не И Целосна Наплата!
(Печат .925 Марка)
Камен Боја : Јасно
НИ Големина : #7 ~ #15
Черепот S ize : Прибл. 13 mm x 28mm
Тежина : Околу. 17g
======================= Кликнете тука :
Кликнете тука :
=======================
Плаќање
* Кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банка
трансфери и Western Union). Можете да изберете метод со кој е
најзгодно за вас.
* Да го заштитите вашиот интереси, вашата исплата ќе биде привремено се одржа
со Ali Express, и нема да биде објавена се додека не добиете вашата нарачка
и се statisfied со тоа.
(П. С : Со цел да се заштити двете купувачи и продавачи, Ali Express треба 8-24 часа за да го потврдите плаќањето.)
Превозот
* Налози обично се испраќаат во рок од 48 часа откако вашата уплата е
потврдена од страна на Ali Express. ( П. С : Со цел да се заштити двете купувачи и
продавачот, Ali Express треба 8-24 часа за да го потврдите плаќањето.)
* Налози ќе бидат испратени надвор од Експрес Пошта која треба addressee
потпис кога доставување, па ве молиме да ги доставите на адреса каде што
може да потпише за тоа (Не PO Box адреса), и ве молиме да ги доставите вашите
Телефонски Број , и тоа е многу важно за испорака.
Се враќа
* Ние не прифаќаме враќа. Ве молиме да се врати на точка(а) до нас ако не сте
задоволни од било кои причини.
* Ако нема Квалитет на Прашања, превозот цената не ќе се вратат.
* Ставка(и) мора да се врати во иста состојба како што пристигнал.
* Ние ќе бидеме среќни за размена.
Повратни информации
* Било какви прашања ве молиме ни e-mail, неутрални или негативни повратните информации не
им помогне да ги реши сите проблеми!!
* Ако ви се задоволи со нашите производи и услуги, ве молиме да оставите Позитивен
Повратни информации и 5 ѕвезди НСД резултат за нас!! Ви благодариме.


Карактеристики на производот

Прстен Големина:
7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13, 13.5, 14, 14.5, 15
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Скелетот
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Prong поставување
Број На Модел На:
9G013
Површината Ширина:
20mm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Бренд Име:
LINSION
Функција:
Фитнес Тракер
Метал Печат:
925,Фунта
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
Yes

Поврзани производи