• Цената е намалена.
  • Свеж
LUBAN Калемење машина Градина Алатки со 2 Ножеви Дрво Калемење Алатки Secateurs Ножици калемење алатка за Сечење Pruner jt001

LUBAN Калемење машина Градина Алатки со 2 Ножеви Дрво Калемење Алатки Secateurs Ножици калемење алатка за Сечење Pruner jt001

 
DEN 537.60
DEN 484.00

Стока
Во продавницата

Ние обезбедуваме 1 година гаранција . Сите наредби обично се испраќаат надвор рок од 3 работни дена за плаќање добиваат избришани.Сите наши производи имаат положено преку строга тестирање и проверка пред да брод од
2. И ние ќе го прават истото за вас.
Карактеристики :
Информации За Исплата
ние ја прифати Кредитна картичка ,TT remittance, Western Union, Money Gram и други методи за плаќање.
Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, прво, наместо да остави негативни повратни информации.
4 За клиенти од Јужна Америка (како што Аргентина, Перу, Колумбија ,итн ), ако имате даночен број, тоа ќе ги намали многу проблеми со царината. Без нив, ние можеме само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
2 руски клиенти , ве молиме кажете ни го вашето име и презиме (најмалку 3 зборовите) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
3 Бразилецот клиенти , ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CPF или CNPJ ).
Превозот Информации
1. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод
Гаранцијата Се Враќа
1. Време На Испорака :
Ние може да се испрати на пратката од страна на Кина препорачана Пошта Пост или Хонгконг Регистрирани Пост Воздух Mail,Кина истите да се изречни или Кина EMS ,DHL,FEDEX ,ТНТ.
Ве молиме да ни веруваат дека ние може да го реши проблемот со satisfational начини.


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
Калемење машина исечете овошје и зеленчук калемење нож ножици
Функција:
FSC,Телескопски,Анти-се Лизга на Зафат
Бренд Име:
TECHSTABLE
Материјал:
Метал
Pruner Тип:
Наковалната
По завршувањето:
Други
Кастрење Алатка Тип:
калемење машина

Поврзани производи