Чоколадо силиконски калап фан шеќер, сол резба уметност мувла

426.24 -10 % DEN 384.00

Име на производ : Чоколадо силиконски калап фан шеќер, сол резба уметност мувлаБоја : случајни испоракаП

Хоризонтална&вертикална шеќер, сол резба уметност чоколадо фондан мувла

431.52 -10 % DEN 388.00

Име на производ : Хоризонтална&вертикална шеќер, сол резба уметност чоколадо фондан мувлаСпецификација

20 дупки Lollipop силиконски калап торта мувла чоколадо чоколадо

618.24 -30 % DEN 433.00

Име : 20 дупки lollipop силиконски калап торта мувла чоколадо чоколадоМатеријал : силикон (безбедност, отпорн