• Цената е намалена.
  • Свеж
[БЕЛА]ERO оригинални MKP 1841 серија 0.33 UF 400V спојка capacitance акции трговија на големо Ветување-20pcs/многу

[БЕЛА]ERO оригинални MKP 1841 серија 0.33 UF 400V спојка capacitance акции трговија на големо Ветување-20pcs/многу

 
DEN 961.92
DEN 779.00

Стока
Во продавницата


ERO оригинални MKP 1841 серија 0.33 UF 400 V спојка capacitance акции трговија на големо Ветување
22m теренот


Карактеристики на производот

Тип:
Алуминиум Electrolytic Capacitor
Број На Модел На:
capacitor
Примена:
Општа Намена
capacitance:
-
Пакет Тип:
преку дупка
Номинална Напон:
-
Температурата На Работа:
-75-80
Структура:
Фиксна Capacitor
боја:
Повеќе
is_customized:
Yes
Бренд Име:
RONGLAN

Поврзани производи