• Цената е намалена.
  • Свеж
A4 намали мат Сечење мат сечење плотер делови слободен брод

A4 намали мат Сечење мат сечење плотер делови слободен брод

 
DEN 1679.52
DEN 1596.00

Стока
Во продавницата

A4cutting мат Забелешка : две парчиња)
една кутија има 2 парчиња
1 Долго време durabling
2 Стабилен квалитет
3 Лесен за одржување
4 Погодна за многу машини
5 нови
6 Писмо-резба е мазна
7 Лесно ракување
8. винил машина плотер машина со Сензор оптички делови


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
WL031

Поврзани производи