• Цената е намалена.
  • Свеж
оригиналниот BL-FP180F Проектор Светилка За Optoma ES550 ES551 EX550 EX551 DX327 DX329 DS327 DS329 DS550 DS550D P-VIP 180/0.8 E20.8

оригиналниот BL-FP180F Проектор Светилка За Optoma ES550 ES551 EX550 EX551 DX327 DX329 DS327 DS329 DS550 DS550D P-VIP 180/0.8

 
DEN 1824.00

Стока
Во продавницата


светилка модел : BL-FP180 F
моќност : 180 W ( P-VIP 180/0.8 E20.8 )
се работи за Optoma :
ES550 ES551 EX550 EX551 DX327 DX329 DS550 DS550 D DS327 DS329

животниот век :
прибл. 2000-3000 часот,
некои нови проектори до 4000+часот
гаранција : 180 денови од добие светилка
MOQ : 1 компјутер
цена за 100% оригинални нови светилка како фотографии.
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА!


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
BL-FP180F
Место на Потекло:
Пекинг, Кина (Копно)
моќност:
P-VIP 180W

Поврзани производи