• Цената е намалена.
  • Свеж
До 2015 нов модел quanlity A3 намали мат Сечење мат сечење плотер делови

До 2015 нов модел quanlity A3 намали мат Сечење мат сечење плотер делови

 
DEN 1295.52
DEN 1231.00

Стока
Во продавницата

A3 сечење мат Забелешка : едно парче)
1 Долго време durabling
2 Стабилен квалитет
3 Лесен за одржување
4 Погодна за многу машини
5 нови
6 Писмо-резба е мазна
7 Лесно ракување
8. винил машина плотер машина со Сензор оптички делови


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
WL030

Поврзани производи