• Цената е намалена.
  • Свеж
Бесплатен превозот белење на кожата вселенскиот козметика поставите навлажнувачки

Бесплатен превозот белење на кожата вселенскиот козметика поставите навлажнувачки

 
DEN 3311.52

Стока
Во продавницата

детали за производот


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Сет
Пол:
Женски
Количина:
6666
Употреба:
Лице
Состојка:
Билни
НЕТО-WT.:
315 г
Број На Модел На:
666
кожата одговара за:
сите типот на кожата
спецификација на видот:
нормална големина
efficacies:
навлажнувачки, луничка, заличи на бојата на кожата, навлажнувачки
efficacies:
Белење
Име:
jingzhizun

Поврзани производи