• Цената е намалена.
  • Свеж
Gdstime 1 Парче DC Фан 12V 3Pin 3 Жица 80x80x25mm PC Компјутер Случај Вентилаторот за Ладење 80mm x 25мм Кулер 3.14 инчен 8025

Gdstime 1 Парче DC Фан 12V 3Pin 3 Жица 80x80x25mm PC Компјутер Случај Вентилаторот за Ладење 80mm x 25мм Кулер 3.14 инчен 8025

 
DEN 345.12
DEN 293.00

Стока
Во продавницата


GDT 80x80x25mm 3 Pin DC 12 V Вентилаторот за Ладење
Параметри :
Димензии : 80x80x25mm
Конектор : 2510-3 Pin
Номинална Напон : DC 12 V
Номинална Струја : 0.2 Amp
Номинална Брзина : 2400±10%вртежи во минута
Проток на воздух : 37.8 CFM
Бучава : 25±10%велика британија
Имајќи Тип : Ракав
Живот : 35000 часа
Кабел Lenght : 20cm
Тежина : 62g/еез
пакет вклучувајќи : 1 buc


Карактеристики на производот

Фан Големина:
80x80x25mm
Примена:
Компјутер Случај
Имајќи:
Масло Имајќи
Линии:
3 Линии
моќност:
2.4 W
Број На Модел На:
EW8025S12V3P-1Е
Пакет:
No
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Заеднички
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
Не ВРТЕЖИ во минута
Тип:
Фан
Моќ Интерфејс:
3PIN
Бренд Име:
gdstime
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Фан Живот:
30000 часа
Бучава:
25dBA
is_customized:
Yes
Фан Големина:
3.14 инчен
Напон:
DC 12V
тековната:
0.2 Amp
Брзина:
2400RPM
Проток на воздух:
37.8 CFM
конектор:
2510-3P

Поврзани производи