• Цената е намалена.
  • Свеж
4.5 ММ, 10000PCS ТОРБА СВАДБА CLAER ТАБЕЛА РАСТЕРА КРИСТАЛИ ДИЈАМАНТ CONFETTI ДЕКОРАЦИЈА

4.5 ММ, 10000PCS ТОРБА СВАДБА CLAER ТАБЕЛА РАСТЕРА КРИСТАЛИ ДИЈАМАНТ CONFETTI ДЕКОРАЦИЈА

 
DEN 815.04

Стока
Во продавницата


на кристали ќе дојде во зафат печат торба и оваа листа вклучува 1 пакети на 10000pcs
Дијамант Големина Е 4,5 мм Ова е приближно на Големината на 1/3 КТ дијамант
за поголеми количини ве молиме контактирајте не за понуда бидете сигурни да проверите на нашата други предмети
За НАС : Ние се специјализираат за извоз ширум светот и се од 2008 година. Нашата компанија прв започна извоз свадба корист, подароци и свадба централен. Нашиот Бренд "Иднина & Фенси" е една од водечките име во случај додатоци и им помогна на многу нови компании ширум светот да започне има нов бизнис, Ние сме тука да ви помогнеме, да се помогне и да се развиваат заедно. Уживајте во гледа низ нашата продавница и се чувствуваат слободни да стапат во контакт треба да ви е потребна било каква помош
Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам
Превозот
Нарачките обично се испраќаат во рок од 3-7 работни дена , со исклучок на празници. Пост воздух пошта обично трае 15-30 дена да повеќето земји,ве Молиме имајте во превозот на Бразил и Русија би можеле да потрае неколку месеци повеќе од вообичаеното. Ние исто така нудиме изразат испорака како ТНТ, UPS-от, DHL, FEDEX, ПАТАРИНА, ARMAEX, која нормално ќе трае 3-7 дена. За промет на големо, ние нормално снабдување со бесплатен превозот во повеќето земји, ако вашата земја не е бесплатен превозот, ние исто така имаат поддршка голем попуст во превозот надомест, која е прикажана во листата.
Ние брод на стоките на адресата што е предвидено во aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека на адреса ќе се користи е точно.
Обичај должност :
Сите корисници треба да бидат одговорни за било обичај должност и брокер трошоци себе.
услуги на клиентите :
Ние работат седум дена во неделата, па ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на секое прашање.
Се враќа :
Враќа се прифатени во оригинал/запечатени состојба во рок од 15 дена од денот на испорака. Користи/unsealed предмети нема да биде прифатена, купувачот ќе биде одговорен за враќање превозот надомест. Такси превозот не се враќа.


Карактеристики на производот

боја:
Јасно
Шема:
Полна Боја
Бренд Име:
Иднината & Фенси
Број На Модел На:
TS001
is_customized:
Yes
Повод:
Свадба & Ангажман,Свадба
Материјал:
Акрилик
Тип:
Друг Празник Материјали
is_customized:
Yes
Стил:
европски и американски

Поврзани производи